Liczba obiektów w zbiorach: 6756
Wyników  40,  strona:
Wyników na stronie:
Sortowanie:
A B C

Wyszukiwarka

Filtrowanie zaawansowane
Nazwa kolekcji:
Data kolekcji:  do:
Pochodzenie:
Kolekcja: I PLEBISCYT SPORTOWY ZIEMI OBORNICKIEJ ZA ROK 1994
Filtrowanie zaawansowane
Tytuł obiektu:
Typ obiektu:
Data obiektu:  do:
Autor:
Pochodzenie:
ID obiektu:
Kolekcje A-Z

I PLEBISCYT SPORTOWY ZIEMI OBORNICKIEJ ZA ROK 1994

Nazwa kolekcji: I PLEBISCYT SPORTOWY ZIEMI OBORNICKIEJ ZA ROK 1994

Liczba obiektów w kolekcji: 40

Pochodzenie: Osoby prywatne

Właściciel: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Obornikach

Data kolekcji: 1995

Adres kolekcji: http://rzeki-czasu.pl/kolekcja/15/i-plebiscyt-sportowy-ziemi-obornickiej-za-rok-1994

GOŚCIE HONOROWI

NESTORZY: - Zenon Begier - dwukrotny olimpijczyk

- Jan Bartkowiak - przewodniczący Szkolnego Związku Sportowego w Poznaniu

- prof. Jerzy Smorawiński

- prof. Wojciech Lipoński - olimpijczyk

- Jacek Koralewski - burmistrz Obornik

- Janusz Nowakowski - właściciel Huty Szkła "LUCYNA"

- ks. Michał Maciołka

 

- JAN DUKAT

- BOLESŁAW ZAWIEJA

- MARIAN PIEROŻYŃSKI

- EDMUND CYRANEK

- STEFAN STAWICKI

- MARIAN FRĄCKOWIAK

- BERNARD KASPEREK

- ALOJZY ZYDORCZAK

 

TRENER 75-LECIA

- JERZY KUBIAK

 

HONOROWY TRENER 75-LECIA

- JÓZEF KOŁODZIEJCZYK - zmarły 12.08.1993 r.

 

SPORTOWIEC 75-LECIA

- ZENON BEGIER

 

HONOROWI LAUREACI

- ZDZISŁAW RATAJCZAK

- PIOTR KONITZ

- ANDRZEJ POPA

- MAREK WINIECKI

- SZYMON ZWOLIŃSKI

- MARCIN WRZESZCZ

 

LAUREACI 1994

- MARCIN ANDRZEJEWSKI - motocross

- MACIEJ CHRAPCZAK - piłka ręczna

- NORBERT HYŻYK - tenis stołowy

- TOMASZ KACZMAREK - karate

- ARKADIUSZ KASPROWIAK - motocross

- ZBIGNIEW MAŁACHOWSKI - piłka nożna

- PRZEMYSŁAW MICEK - karate

- KRZYSZTOF SIEWRUK - piłka nożna

- STANISŁAW SZWED - piłka ręczna

- ALICJA WALKOWIAK - karate

 

DRUŻYNA ROKU 1994 - karate

- WOJCIECH BLOCH

- MACIEJ ILNICKI

- ŁUKASZ PIETRZAK

 

TRENER ROKU 1994

- MAREK PAWLACZYK

 

NIESPODZIANKA ROKU 1994

- BOGDAN BUKOWSKI - sporty samochodowe

 

NASZE NADZIEJE

- DOROTA HYŻYK - tenis stołowy

- JACEK WOSICKI - piłka nożna

 

DZIAŁACZE

- FRANCISZEK WENZ

- STEFAN GALUBA
- WŁADYSŁAW SZRAMA
- KAZIMIERZ KOSMOWSKI

- WŁADYSŁAW SAJNA
- WALERIAN SZYMAŃSKI

- ANTONI MAJCHRZAK

- HENRYK SCHILLER

- GRZEGORZ KLOSE

- JERZY STRASZEWSKI

- JANUSZ BOROWICZ

- TADEUSZ KASPEREK

- HENRYK POLASZEK

- RYSZARD KAMIŃSKI

- STEFAN SUWALSKI

- JAN SIKORSKI

- ZBIGNIEW ŻÓŁĆ

- ZBIGNIEW TOMCZAK

- JAN SWIĘCICHOWSKI

- WALDEMAR CYRANEK

- HENRYK BRODNIEWICZ

- JANUSZ KUROWSKI

 

SPORTY MOTOROWE

-WIKTOR SOBOCIAK

- FRANCISZEK BIEDNY

- MARIAN KUCHARSKI

- CZESŁAW SOBOCIAK

- JAN KWIATKOWSKI

- JAN MAJCHRZAK

- ZBIGNIEW SOMMERFELD

- WALDEMAR IRACKI

- MAREK KWIATKOWSKI

- ROBERT KWIATKOWSKI

- SŁAWOMIR MIERZWICZAK

- MARCIN NADSTAGA

 

PIŁKA NOŻNA

- STEFAN JASNOSZ

- KAZIMIERZ POCENTEK

- KAZIMIERZ STUPER

- JERZY CYRANEK

- BOLESŁAW CICHACKI

- JANUSZ ZAWIEJA

- ZDZISŁAW MAGDZIŃSKI

- ŁUCJAN KACZMAREK

- ZDZISŁAW GROTOWSKI

- WOJCIECH RATAJCZAK

- JURAND RATAJCZAK

- BOGDAN NADSTAGA

- MARIAN SCHACHT

- RYSZARD PILARSKI

- EDWARD PILARSKI

- EDWARD STUPER

- ADAM ADAMCZAK

- STANISŁAW MANICKI

- CZESŁAW CIEŚLOWSKI

- JÓZEF MUSZYŃSKI

- JÓZEF WRÓBLEWSKI

- ZDZISŁAW BIEDNY

- EDWARD SZCZEPANIAK

- DEZYDERIUSZ SZCZEPANIAK

- EDWARD PALUSZEK

- BOGDAN MAŚLANKA

- MIECZYSŁAW CYRANIK

 

PIŁKA RĘCZNA

- JAN TECŁAW

- MIECZYSŁAW BRUST

- FRANCISZEK KANIEWSKI

- HENRYK KRAMER

- STANISŁAW DUKAT

- ALEKSANDER DZISKOWSKI

- JERZY ŁUKASZYK

- BOGDAN PLEŚNIARSKI

- CZESŁAW PYTLAK

- EUGENIUSZ KONIECZNY

- LECHOSŁAW KRAMER

- BERNARD CIESIELSKI

- FLORIAN URBANIAK

- JERZY SZYMKOWSKI

- ZYGMUNT URBANIAK

- WŁADYSŁAW MIERZWICZAK

- ANDRZEJ MYSIAK

- MIECZYSŁAW MARCHEWKA

- GRZEGORZ DUKAT

- STANISŁAW KONIECZNY

- ZDZISŁAW CYRANEK

 

LEKKOATLETYKA

- EDWARD OSTROWSKI

- STANISŁAW KRŰGER

- ZENON MUCZKE

- SZYMON MIĘKUS

- IRENEUSZ LICZAK

- MACIEJ JURKOWSKI

- KRZYSZTOF MAJCHRZAK

 

BOKS

- MARIAN GAERTNER

- KAZIMIERZ WIECZOREK

- MARIAN DĘBNIAK

- ANDRZEJ FRĄCKOWIAK

 

ŁUCZNICTWO

- ANNA GAERTNER

 

TENIS STOŁOWY

- BARBARA RYCHLICKA
- PRZEMYSŁAW MATYSIAK

- RAJMUND ŁUKOMSKI

- TADEUSZ RATAJCZAK

- WŁADYSŁAW CIEŚLA

 

KOLARSTWO

- KAZIMIERZ KAPCZYŃSKI

- RYSZARD BYSTRZYCKI

- LUTOSŁAW STUPER

 

KARATE

- TOMASZ WOSICKI

- JAROSŁAW KUC

 

WYCHOWANKOWIE, NAUCZYCIELE, TRENERZY, RODZICE

- ANDRZEJ POPA - STEFAN WASYNIAK - ADAM KACZOR

- MARCIN WRZESZCZ - ZYGMUNT WRZESZCZ - CZESŁAW CYBULSKI

- MACIEJ CHRAPCZAK - TOMASZ KONITZ - EWA BĄK

- NORBERT HYŻYK - STANISŁAW HYŻYK

- SZYMON ZWOLIŃSKI - ZBIGNIEW GORZELANY

- MARCIN ANDRZEJEWSKI - KRZYSZTOF ANDRZEJEWSKI

- ARKADIUSZ KASPROWIAK - RYSZARD KASPROWIAK


Wyników  40,  strona:
Dofinansowano ze środków Ministra
Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Gmina Oborniki
Copyright © 2017  |  Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. A. Małeckiego
Logo Mykk

Wskazówka

W celu przejścia do trybu pełnoekranowego wciśnij na klawiaturze F11...