Liczba obiektów w zbiorach: 6597
Wyników  34,  strona:
Wyników na stronie:
Sortowanie:
A B C

Wyszukiwarka

Filtrowanie zaawansowane
Nazwa kolekcji:
Data kolekcji:  do:
Pochodzenie:
Kolekcja: II PLEBISCYT SPORTOWY ZIEMI OBORNICKIEJ ZA ROK 1995
Filtrowanie zaawansowane
Tytuł obiektu:
Typ obiektu:
Data obiektu:  do:
Autor:
Pochodzenie:
ID obiektu:
Kolekcje A-Z

II PLEBISCYT SPORTOWY ZIEMI OBORNICKIEJ ZA ROK 1995

Nazwa kolekcji: II PLEBISCYT SPORTOWY ZIEMI OBORNICKIEJ ZA ROK 1995

Liczba obiektów w kolekcji: 34

Pochodzenie: Osoby prywatne

Właściciel: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Obornikach

Data kolekcji: 1996

Adres kolekcji: http://rzeki-czasu.pl/kolekcja/16/ii-plebiscyt-sportowy-ziemi-obornickiej-za-rok-1995

GOŚCIE HONOROWI

- JERZY SMORAWIŃSKI

- LECH DROŻDŻYŃSKI

- JAN BARTKOWIAK

- WŁADYSŁAW STECYK

- WŁODZIMIERZ PALUSZKIEWICZ

- JACEK KORALEWSKI

- MIROSŁAW FRĄCKOWIAK

- JOANNA DOBIEGAŁA - żona Jana Dobiegały

 

PIŁKARZE 75-LECIA

- BERNARD KASPEREK - MZKS SPARTA OBORNIKI

- STANISŁAW MANICKI - MZKS SPARTA OBORNIKI, WARTA POZNAŃ, MOTOR LUBLIN, LECH

POZNAŃ, BAŁTYK GDYNIA

 

PIŁKARZ ROKU 1995

- KRZYSZTOF JAROSZYK - MKS SPARTA OBORNIKI

 

TRENER ROKU 1995

-JANUSZ KUROWSKI - SP 4 Oborniki, mistrzostwo Polski w piłce ręcznej kat. młodz.

 

DRUŻYNA ROKU 1995

Mistrzowie Polski w piłce ręcznej MKS SP 4 Oborniki

- MACIEJ WTOREK

- MACIEJ DMYTRUSZYŃSKI

- ARTUR GAWLIK

- JAROSŁAW KLAK

- MAREK ARCISZEWSKI

- TOMASZ WITASZAK

- BARTOSZ NEUMANN

- MICHAŁ KLAK

- ROBERT FRASKA

- MACIEJ ZAGRODNIK

- KRZYSZTOF JĘCZMIONKA

- ADAM MAĆKOWIAK

- WITOLD JUŚ

- MIESZKO KACZOR

- MARCIN MAJCHRZAK

 

NIESPODZIANKA SPORTOWA ROKU 1995

- TOMASZ ZARANEK - biegi przełajowe, mistrz woj. poznańskiego; SP Rożnowo

- MKS SP 4 Oborniki - Mistrzostwa Polski Młodziczek VI miejsce

1. JOANNA JĘCZMIONKA

2. MAŁGORZATA KOLANUS

3. EDYTA SZYMANOWICZ

4. MAŁGORZATA WADZIŃSKA

5. OLGA KULMIŃSKA

6. MARLENA GRZECHOWIAK

7. ANNA JANKOWSKA

8. MAGDALENA KACZMAREK

9. ANNA KOTYK

10. MAGDALENA POCHYLSKA

11. JOANNA GOLON

12. MONIKA ANDRZEJEWSKA

13. MARTA ZIELIŃSKA

14. KATARZYNA SOBCZAK

15. MILENA PRZYMUSZAŁA

 

NASZE NADZIEJE

- MACIEJ DMYTRUSZYŃSKI - SKF METALPLAST OBORNIKI - piłka ręczna, członek kadry

narodowej juniorów młodszych

- WOJCIECH KRAMM - biegi przełajowe - SP 2 Oborniki

 

HONOROWY LAUREAT

- MARCIN ANDRZEJEWSKI - MOTOCLUB ELF OLSZTYN, drużynowy mistrz Polski, indywidualny

wicemistrz Polski w motocrossie

 

LAUREACI 1995

- WOJCIECH BLOCH - karate

- SŁAWOMIR DUKAT - piłka ręczna

- TOMASZ KACZMAREK - karate

- JAROSŁAW KUC - karate

- PRZEMYSŁAW MICEK - karate

- TOMASZ OTT - piłka nożna

- MAREK PAWLACZYK - karate

- PAWEŁ PRZEWOŹNY - karate

- DARIUSZ PYTLAK - piłka ręczna

- ALICJA WALKOWIAK - karate

 

WYRÓŻNIENIA 1995

 

I. DZIAŁACZE

- TADEUSZ SPRINGER

- ELŻBIETA, EDYTA, ANDRZEJ MYSIAKOWIE

- GRAŻYNA URBANIAK

- HENRYK ŁUKASZEWSKI

- JAN SIKORSKI

- WALDEMAR SZEFLER

- MARIAN GOLON

- PAWEL PIOTROWSKI

 

II. BOKS

- STANISŁAW ZIELIŃSKI

- HENRYK TOJEK

 

III. KOLARSTWO

- EDWARD RADKE

- EUGENIUSZ DALEKI

- WŁODZIMIERZ ŁOWICKI

- TADEUSZ CICHACKI

- ADAM SKOWROŃSKI

 

IV. PIŁKA SIATKOWA

- IRENEUSZ LICZAK

- MAREK KAŹMIERSKI
- ANDRZEJ LEWANDOWSKI

- ANDRZEJ BOCH

- JERZY WUJCZAK

- ADAM OLEJNIK

- ANDRZEJ JANKOWIAK

- JANUSZ BOCH

- TADEUSZ RATAJCZAK

- LECHOSŁAW KRAMER

- HENRYK SMELA

- KRZYSZTOF KAŹMIERSKI

 

V. SPORTY MOTOROWE

- KRZYSZTOF MARCHEWKA

- GRZEGORZ BROŻEK

 

VI. AKROBATYKA

- IWONA PILCH- SITARZ

- RENATA WRÓBEL

 

VII. PIŁKA NOŻNA

- TADEUSZ KASPEREK

- WOJCIECH ZIELIŃSKI

- MARIAN MOLATA

- STANISŁAW KONIECZNY

- TADEUSZ BOROWIAK

- BOGDAN MAŃCZAK

- BOLESŁAW STUPER

- LESZEK OBST

- GRZEGORZ KIJEK

- PRZEMYSŁAW MATUSZAK

- TOMASZ BIAŁACHOWSKI

- MARIUSZ DREWICZ

- ZBIGNIEW MAŁACHOWSKI

 

VIII. KICK BOXING

- PIOTR MŰLLER

 

IX. PIŁKA RĘCZNA (KOBIETY)

- BOŻENA PIETRZAK (BIAŁEK)

- KRYSTYNA RADZIWOŁEK (WIŚNIEWSKA)

- ALICJA MICHALSKA (WUJCZAK)

- EWA WTOREK (DZIAKOWSKA)

- MARIA KONIECZNA

- ALINA DYŻLĄ ( ŚWITAŁA)

- DOROTA BRYGMAN (DZIAKOWSKA)

- IWONA ZALEWSKA (CHWIAŁKOWSKA)

-IRENA WOJTASZ (KĄKOL)

- ANNA PIĘTOWSKA (KASPRZAK)

- ANNA KOWALSKA (SPRINGER)

 

X. PIŁKA RĘCZNA (II LIGA 1969-1972)

- ZYGMUNT URBANIAK

- JERZY SZYMKOWSKI

- BERNARD CIESIELSKI

- ZDZISŁAW RATAJCZAK

- ANDRZEJ PYSSA

- ZYGMUNT TOJEK

- ANDRZEJ NEUMANN

- ANDRZEJ DAMECKI

- MIECZYSŁAW MARCHEWKA

- LESZEK WOLNIEWICZ

- ZYGMUNT PACHOLSKI

- JANUSZ JEZIERSKI

- JAN WOŁYŃSKI

- WOJCIECH RABIEJ

- JANUSZ SAWIŃSKI

- RENATO KOPAŃSKI

- MAREK CIESIELSKI

- STANISŁAW PRZEPIÓRA

- MIROSŁAW BUKOWSKI

- STANISŁAW BOCH

- TADEUSZ RATAJCZAK

- ZBIGNIEW CZYPEK

- WŁODZIMIERZ MAJCHRZAK

- MAREK WINIECKI

- ZDZISŁAW CYRANEK

- EUGENIUSZ KOSICKI

 

XI. PIŁKA RĘCZNA (awans do II ligi - 1995)

- MARIAN KLUCZYŃSKI

- PAWEŁ MŁODOŻYŃSKI

- ANDRZEJ KRAMER

- RAFAŁ NOGALSKI

- MACIEJ PYTLAK

- MARCIN BOCH

- SŁAWOMIR HARAJ

- MARIUSZ HENIK

- ARTUR MACHACZKA
- ŁUKASZ PALUSZEK

- ZBIGNIEW CHUDZICKI

-WOJCIECH KONITZ

- TOMASZ KONITZ

- DARIUSZ PYTLAK

- JACEK OKPISZ

 

XII. PIŁKA RĘCZNA (II LIGA- METALPLAST)

- DARIUSZ GUZIŃSKI

- HENRYK SULOWSKI

- KAROL NIEPOŃ

- DARIUSZ SZKUDLARCZYK

- ERNEST PIENIAK

- LESZEK MIKOŁAJCZAK

- MARIUSZ PEDA

 

XIII. TENIS STOŁOWY (II LIGA)

- HUBERT HYŻYK

- JAKUB GRYSZCZENIA
- SEBASTIAN KAŹMIERCZAK

 

XIV. KARATE

- DOROTA NOWAK

- AGATA WALCZAK

- MAGDALENA BASZCZYŃSKA

- TOMASZ WOSICKI

- ROBERT MALINOWSKI

- JAROSŁAW ŚWIDERSKI

- ŁUKASZ PIETRZAK

- ŁUKASZ PIAŚCIK

- ALEX TARKA

 

XV. NAUCZYCIELE

- EWA BACIK

- KATARZYNA JANECKA

- BARBARA SPYCHAŁA

- HANNA ARCISZEWSKA

- DANUTA DREWICZ

- ALDONA HANYŻ

- KATARZYNA PRZYBYSZ

- STEFAN WASYNIAK

- WOJCIECH GRYSZCZENIA

- WOJCIECH KONITZ

- TOMASZ KONITZ

- KONRAD REZLEWICZ

- JACEK OKPISZ

- RYSZARD LISKE

 

XVI. WYRÓŻNIENIA SPECJALNE - TRENERZY

- JERZY KUBIAK

- HENRYK KRAMER

- HENRYK POLASZEK

- GRZEGORZ LEWANDOWSKI

- STANISŁAW IGEL

- STANISŁAW HYŻYK


Wyników  34,  strona:
Dofinansowano ze środków Ministra
Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Gmina Oborniki
Copyright © 2017  |  Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. A. Małeckiego
Logo Mykk

Wskazówka

W celu przejścia do trybu pełnoekranowego wciśnij na klawiaturze F11...